Poprzedni temat «» Następny temat
Test Mii
Autor Wiadomość
Aria 

Wysłany: 2012-07-14, 09:17   Test Mii

Cytat:
Imię: Mariko
Nazwisko: Ishida
Ksywka: Mari
Region: Kanto
Miasto: Cerulean City
Starter: Krabby
O postaci: Jest osobą typu niezależnego. Interesuje się wieloma rzeczami jak np. majsterkowanie, fotografika. Pilne sprawy zawsze odkłada na później. Zdystansowana do całego świata, czasami nazbyt poważna. Ponieważ uwielbia perfekcjonizm, dużo czasu poświęca treningom pokemonów. Wychowana w normalnej rodzinie, jako jedynaczka. Mariko pragnie zostać trenerką wyłącznie wodnych pokemonów.

Zaczynamy! Od Ciebie zależy, gdzie znajduje się moja postać oraz czy ma przy sobie swojego startera, czy jeszcze nie... :)

Powodzenia!

Mii 

Wysłany: 2012-07-18, 16:09   

Zostałaś obudzony w dość nietypowy sposób, a mianowicie twój mały krabby, który już najwyraźniej znudził się samotnym siedzeniem w pokoju i przyglądaniem się jak śpisz, postanowił oblać cię słabej dawki bąbelkami.. obudziłaś się z takim szokiem jakby ktoś wylał na ciebie kubeł zimnej wody. Dodatkowo zostałaś porażona w oczy promieniami słońca, które padały przez okno przy twoim łóżku. Cóż nastał twój pierwszy dzień jako trenera... Na biurku czekał na ciebie jakiś prostokątny prezent... ciekawe co to było? Jednakże może najpierw wypadałoby wypuścić z pokoju Krabby'ego, który swoimi małymi szczypcami pocierał drzwi na znak, że chce opuścić pomieszczenie?

1.

~Chimchar
Gdy śpi jego płomyk gaśnie, a gaz spala się w brzuchu. Płomień słabnie, gdy choruje. Jest bardzo zwinny.
~Ewoluuje w Monferno.
Typ:
Ruchy: Drapanie, Łypanie, Żar

2.

~Murkrow
U wielu ludzi budzi obawy, bo wierzą, że przynosi nieszczęście. Mówi się, że zły los czeka każdego, kto zobaczy go w nocy. Murkrow wykazuje obsesyjne zainteresowanie wszystkim, co się błyszczy. Często prowadzi zaciekawionych ludzi w mroczne góry, gdzie się gubią. Objawia się również turystom, aby zaciągnąć w mroczny las.
~Ewoluuje przez Dusk Stone w Honchkrow’a.
Typ:

Ruchy: Peck; Astonish; Pursuit; ...

Ekwipunek:
Ubrania na zmianę, środki czystości, środki do higieny całego ciała (czyli szczoteczka, patyczki do uszu, itp) kilka zeszytów oraz całą gamę ołówków i długopisów, jedzenie chimchara, mapę regionu, pokedex, 5 balli.

Aria 

Wysłany: 2012-07-19, 10:26   

Ktoś albo coś skutecznie przerwało mój błogi sen. Zimne powitanie ze strony Krabbiego sprawiło, iż wyskoczyłam z łóżka, jednocześnie trzymając kołdrę. "No tak... Może mojemu pupilowi brakuje przyjaciół? Właśnie! Dzisiaj mogę się mianować trenerką wodnych pokemonów. Przemyślenia zostały przerwane przez chwilowe oślepienie promieniami słonecznymi.
-Krabby musimy poważnie porozmawiać. Nie możesz mnie tak budzić, ponieważ któregoś dnia niespecjalnie zrobię sobie, lub tobie krzywdę. Następnym razem będziesz nocował wewnątrz pokeballa.- Dziewczyna zabrzmiała bardzo stanowczo. Zostawiła kołdrę na ziemi, żeby założyć normalne codzienne ciuchy. Dopiero później zauważyła tajemniczą paczuszkę.
-Ehhh... pewnie rodzice mi coś zostawili. Zobaczę później. Najpierw zjem śniadanie, a potem spakuję odpowiednie rzeczy. Już idziemy Krabby, chwilę cierpliwości.- Szatynka podeszła do drzwi i je otworzyła. Kroczyła powoli zaraz za swoim podopiecznym. Cel podróży? Oczywiście, że kuchnia. Należałoby coś zjeść, zabrać prowiant, ewentualnie poprosić o kieszonkowe.

/Chyba pierwszy raz w swojej karierze to napiszę i pewnie tym bardzo urażę, ALE dla mnie post powyżej został napisany na szybko oraz tak zwane "odczep się", byle by było. Za to masz już lekkiego minusa...
Po pierwsze... moja postać to dziewczyna, więc nie rozumiem pisania raz w formie damskiej, a raz męskiej ^.^"" =>"Zostałaś obudzony..." czy "dzień jako trenera..."
Po drugie... Piszesz zdania wielokrotnie złożone, gdzie gracz może łatwo zgubić sens. Radziłabym tworzyć proste zdania złożone czyli: Zostałaś obudzona w dość nietypowy sposób. Twój mały krabby, który już najwyraźniej znudził się samotnym siedzeniem w pokoju, postanowił oblać cię słabej dawki bąbelkami.
Po trzecie... Strasznie dużo powtórzeń "się", są jeszcze inne jak "ciebie", "twój", aczkolwiek dwa pod rząd, a to jest u mnie dopuszczalne.
Po czwarte... wydaje mi się, że czasami wciskasz jakieś słowa na siłę np. skoro napisałeś, że krabby jest mały, to oczywiste, iż jego szczypce będą również niewielkich rozmiarów, kolejna sprawa - po co te dwu i trzy kropki skoro spokojnie te zdania można zakończyć kropką?, następne "porażenie promieniami słonecznymi", a nie lepiej "przez chwilę zostałaś oślepiona promieniami"?
Hmmm... rada na przyszłość :-) Czytaj dwa razy posty zanim je wyślesz./

Aria 

Wysłany: 2012-07-27, 09:30   

Brak odpisu przez tydzień, a więc tym samym test zamykam.

Do kolejnego testu możesz przystąpić po trzech tygodniach. Jednak radziłabym się lepiej dobrze zastanowić... ponieważ we wakacje deklarowałeś przynajmniej jeden odpis, a tymczasem wyszło, że nie masz zbytnio czasu na odpisywanie...

TEST Mii - Niezaliczony (Brak aktywności)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach